Firmamız Hakkında

    Firmamız 20 yıllık ticari tecrübemizle Kanepe, Koltuk, Maksi Takımlar, Oturma Grupları ve mobilya konularında hizmet vermektedir. Firmamız kurucuları, sektörün ihtiyaçlarına sağlıklı ve hızlı bir şekilde cevap vermek için çalışmayı kendilerine prensip edinmişlerdir. Bugün kendi sektörünün lider firmaları arasında yer alan, düzeyli ve saygın bir şekilde çalışmayı ilke edinen firmamız, ileriye yönelik daha kapsamlı ve daha kaliteli çalışmalara imza atmayı hedeflemiştir. Firmamız, Hizmet verdiği günden itibaren çalışkan, dürüst ve azimli girişimcileriyle birlikte birçok yenilikler ve başarılarla kendini kanıtlayan ve kaliteli müşteri potansiyeline sahip olarak, bu sektörde yer alan birçok firmaya da örnek olmaya devam etmektedir.

    Misyonumuz; Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünler üretmektir.

    Vizyonumuz; Hümalife Mobilya, Kanepe, Koltuk, Maksi Takımlar ve Oturma Grupları ürünlerinde en çok tercih edilen markaların güvenilirliği ile Hümalife Mobilya ’yı bir marka yapmaktır....